SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
392 000 €
(5 444 € / m²)
Prodaja
3
1
72 m²
Rue Gambetta, Les Sables-d'Olonne

spalnica3
površina72 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Stéphanie Brebion vous propose: Appartement T3 de 2025 – Bien d’Exception aux Sables-d’OlonneDécouvrez ce magnifique appartement neuf de ...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Rue Gambetta, Les Sables-d'Olonne
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi