SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
355 000 €
(5 379 € / m²)
Prodaja
3
1
66 m²
Impasse Petite Impasse, Les Rousses

spalnica3
površina66 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

iad France - Adeline Clerc (07 86 77 31 06) vous propose : T3 neuf de 65.8 m² environ Carrez avec terrasse de 48.2 m² environ et 2 parkings aux Rousse...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Impasse Petite Impasse, Les Rousses
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi