SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
108 000 €
(3 375 € / m²)
Prodaja
2
1
32 m²
Rue Charles Tillon, Les Mureaux

spalnica2
površina32 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Exclusivité L'Adresse Meulan. Aux Mureaux, dans le secteur Route de Verneuil, découvrez ce charmant appartement situé en rez de chaussée d'une maison...

Električno
Starost oglasa: 32 dni
Posodobljeno: 32 dni

Lokacija

Rue Charles Tillon, Les Mureaux
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

l'Adresse - Boillet Immobilier - l'Adresse Meulan

Podobni oglasi