SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
349 000 €
(6 232 € / m²)
Prodaja
3
1
56 m²
Rue de Paris, Les Lilas

spalnica3
površina56 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

l'Adresse des Abbesses présente à seulement 3 MINUTES A PIED DU METRO LIGNE 11, MAIRIE DES LILAS, dans un secteur recherché pour sa PROXIMITE IMMEDIAT...

Ostalo
Starost oglasa: 7 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

Rue de Paris, Les Lilas
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

l'Adresse - Stéphane Eray - l'Adresse Paris 18 - Les Abbesses

Podobni oglasi