SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
252 000 €
(3 036 € / m²)
Prodaja
4
1
83 m²
E6 Geffriand, Les Belleville

spalnica4
površina83 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

A35482OS73 - For Sale: Stunning Chalet-Style Duplex three bedrooms Apartment with Double Balcony

Come and discover this charming duplex apartment, ne...

Ostalo
Starost oglasa: 339 dni
Posodobljeno: 338 dni

Lokacija

E6 Geffriand, Les Belleville
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Leggett Immobilier

Podobni oglasi