SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
242 000 €
(4 654 € / m²)
Prodaja
2
1
52 m²
Chemin Parc à Moutons, Les Avirons

spalnica2
površina52 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

iad France - Jean-Philippe Romer vous propose: Offre exceptionnelle à saisir - Superbe Appartement T2 disposant plus de 100m2 de surfaces utiles en re...

Ostalo
Starost oglasa: 12 dni
Posodobljeno: 12 dni

Lokacija

Chemin Parc à Moutons, Les Avirons
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi