SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
282 000 €
(3 133 € / m²)
Prodaja
4
1
90 m²
Chemin de la Tuilerie, Les Angles

spalnica4
površina90 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Aux Angles, secteur Bellevue, recherché pour sa proximité des commerces, des arrêts de bus, médecins, laboratoires, nous vous proposons cet appartemen...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Chemin de la Tuilerie, Les Angles
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

AGENCES DE FRANCE

Podobni oglasi