SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
139 000 €
(4 484 € / m²)
Prodaja
2
1
31 m²
Rue de l’Ecole, Les Angles

spalnica2
površina31 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Nous vous proposons ce charmant T2 duplex aux Angles, idéalement situé à proximité des pistes de ski. Il se compose d'un joli séjour avec cuisine ouv...

Ostalo
Starost oglasa: 65 dni
Posodobljeno: 50 dni

Lokacija

Rue de l’Ecole, Les Angles
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

l'Adresse - Pyrénées Soleil - l'Adresse - Pyrénées Soleil

Podobni oglasi