SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
590 000 €
(8 429 € / m²)
Prodaja
3
1
70 m²
La Chamois, Le Tholonet

spalnica3
površina70 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Michèle Lorentz vous propose: Exclusivité, Aix-en-Provence quartier Palais de Justice, emplacement d’EXCEPTION pour ce superbe appartemen...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

La Chamois, Le Tholonet
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi