SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
305 000 €
(4 552 € / m²)
Prodaja
3
1
67 m²
La Chamois, Le Tholonet

spalnica3
površina67 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Plongez dans le confort de cet appartement de 67 m², situé au troisième étage sur 4 d'une résidence moderne avec ascenseur, érigée en 2015. Ce bien, e...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

La Chamois, Le Tholonet
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ZEFIR IMMOBILIER

Podobni oglasi