SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 197 000 €
(7 980 € / m²)
Prodaja
4
1
150 m²
La Chamois, Le Tholonet

spalnica4
površina150 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Appartement traversant de 150 m2 situé au 2ᵉ étage avec ascenseur, au sein d’un magnifique Hôtel Particulier du centre historique d’Aix-en-Provence.En...

Ostalo
Starost oglasa: 88 dni
Posodobljeno: 6 dni

Lokacija

La Chamois, Le Tholonet
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Bec Capron Immobilier

Podobni oglasi