SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
395 000 €
(5 267 € / m²)
Prodaja
3
1
75 m²
La Chamois, Le Tholonet

spalnica3
površina75 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

iad France - Celine Tixier vous propose: Appartement à pas du cOEur d’Aix-en-Provence À seulement 15 minutes à pied de la célèbre rue d’Italie, au sei...

Ostalo
Starost oglasa: 103 dni
Posodobljeno: 40 dni

Lokacija

La Chamois, Le Tholonet
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi