SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
495 000 €
(6 429 € / m²)
Prodaja
3
1
77 m²
La Chamois, Le Tholonet

spalnica3
površina77 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Appartement type 3 de 77m2 Loi Carrez, en premier étage avec ascenseur, entierement rénové et climatisé, composé d'une entrée, une grande cuisine amén...

Ostalo
Starost oglasa: 221 dni
Posodobljeno: 16 dni

Lokacija

La Chamois, Le Tholonet
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

La Pierre Aixoise

Podobni oglasi