SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
343 900 €
(5 373 € / m²)
Prodaja
3
1
64 m²
Chemin de l'Artaude, Le Pradet

spalnica3
površina64 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

iad France - Thomas Pipon vous propose: Appartement T3 65 m² rez-de-jardin et terrasse – Le PradetAu pied du centre-ville du Pradet, à deux pas des t...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Chemin de l'Artaude, Le Pradet
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi