SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
325 500 €
(6 260 € / m²)
Prodaja
3
1
52 m²
Chemin de l'Artaude, Le Pradet

spalnica3
površina52 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

EXCLUSIF LE PRADET Résidence de standing avec piscine et tennis en bord de mer. Appartement T3 duplex,. Pièce de vie avec coin cuisine aménagée ouve...

Električno
Starost oglasa: 75 dni
Posodobljeno: 75 dni

Lokacija

Chemin de l'Artaude, Le Pradet
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

l'Adresse - BDS Azur - l'Adresse Le Pradet

Podobni oglasi