SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
149 000 €
(2 365 € / m²)
Prodaja
3
1
63 m²
Rue Roger Benoit-Jay, Le Pont-de-Claix

spalnica3
površina63 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Cédez au charme d’un bien unique où le niveau de finition parfait, classe et intemporel, se mêle au confort d'une résidence de qualité. Cet appartemen...

Plinsko ogrevanje
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Rue Roger Benoit-Jay, Le Pont-de-Claix
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Agence De Pont De Claix

Podobni oglasi