SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
99 000 €
(1 238 € / m²)
Prodaja
4
1
80 m²
Rue Roger Benoit-Jay, Le Pont-de-Claix

spalnica4
površina80 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

A découvrir ! Grand T4 de 80 m2, situé allée Albert CAMUS, 38800 LE PONT DE CLAIX - Idéal petit budget ! Situé dans un immeuble sécurisé et très bien ...

Ostalo
Starost oglasa: 139 dni
Posodobljeno: 9 dni

Lokacija

Rue Roger Benoit-Jay, Le Pont-de-Claix
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

l'Adresse Grenoble - l'Adresse Grenoble

Podobni oglasi