SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
399 000 €
(6 234 € / m²)
Prodaja
3
1
64 m²
Grande Rue, Le Plessis-Robinson

spalnica3
površina64 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Dans une résidence de 2013 de haut standing, idéalement située entre le Coeur de Ville et la Cité Jardins, appartement trois pièces aux prestations so...

Plinsko ogrevanje
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Grande Rue, Le Plessis-Robinson
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

l'Adresse - Immoplessis - l'Adresse - Immoplessis

Podobni oglasi