SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
178 000 €
(1 762 € / m²)
Prodaja
5
1
101 m²
Rue Léon Bourgeois, Le Mans

spalnica5
površina101 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Patrice Jubault vous propose: Claircigny, angle (Bollée/ Mariette), appartement de 101m2 environ au 1er étage( ascenseur) avec balcon ori...

Ostalo
Starost oglasa: 80 dni
Posodobljeno: 75 dni

Lokacija

Rue Léon Bourgeois, Le Mans
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi