SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
330 000 €
(6 226 € / m²)
Prodaja
3
1
53 m²
Rue Séverine, Le Kremlin-Bicêtre

spalnica3
površina53 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Idéalement situé sur l'avenue de Fontainebleau, à proximité immédiate des commerces et des transports, notamment de la ligne 7, cet appartement bénéfi...

Električno
Starost oglasa: 1 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Rue Séverine, Le Kremlin-Bicêtre
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

l'Adresse Le Kremlin-Bicêtre - l'Adresse Le Kremlin-Bicêtre

Podobni oglasi