SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
233 200 €
(3 702 € / m²)
Prodaja
2
1
63 m²
Route de Tombeau, Le Gosier

spalnica2
površina63 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Dans la résidence OCEANE récemment ravalée, charmant T2 DUPLEX composé au 1er étage d'un séjour/cuisine ouvrant sur une première terrasse de 6 m2 avec...

Ostalo
Starost oglasa: 10 dni
Posodobljeno: 10 dni

Lokacija

Route de Tombeau, Le Gosier
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Immo 971

Podobni oglasi