SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
329 000 €
(3 194 € / m²)
Prodaja
3
1
103 m²
Boulevard Carnot, Le Cannet

spalnica3
površina103 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Triplex de 103 m2 dont 60 m2 Carrez. Découvrez ce triplex plein de charme, offrant de beaux volumes et un fort potentiel d'aménagement, idéal pour un ...

Ostalo
Starost oglasa: 5 dni
Posodobljeno: 5 dni

Lokacija

Boulevard Carnot, Le Cannet
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

l'Adresse Cannes et Le Cannet - l'Adresse Le Cannet

Podobni oglasi