SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
679 000 €
(6 592 € / m²)
Prodaja
4
1
103 m²
Boulevard Carnot, Le Cannet

spalnica4
površina103 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Elena Schmitt (06 14 72 63 31) vous propose : Le Cannet – Sainte-CatherineT4 au dernier étage, terrasse spectaculaire 123m2 environ, calm...

Ostalo
Starost oglasa: 25 dni
Posodobljeno: 22 dni

Lokacija

Boulevard Carnot, Le Cannet
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi