SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
798 000 €
(7 458 € / m²)
Prodaja
4
1
107 m²
Boulevard Carnot, Le Cannet

spalnica4
površina107 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Bright 3 bedroom apartment with sea views in a secure residence in Le Cannet close to Cannes
Situated in a quiet and established residential area of L...

Ostalo
Starost oglasa: 36 dni
Posodobljeno: 36 dni

Lokacija

Boulevard Carnot, Le Cannet
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Côte d'Azur Sotheby's International realty Cannes

Podobni oglasi