SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 528 000 €
(9 671 € / m²)
Prodaja
5
1
158 m²
Boulevard Carnot, Le Cannet

spalnica5
površina158 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Sarah Rozière (06 99 86 19 42) vous propose : Horizon Croisette – Appartement d’exception avec vue panoramique sur la baie de Cannes.Dans...

Ostalo
Starost oglasa: 72 dni
Posodobljeno: 72 dni

Lokacija

Boulevard Carnot, Le Cannet
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi