SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 671 000 €
(14 405 € / m²)
Prodaja
3
1
116 m²
Boulevard Carnot, Le Cannet

spalnica3
površina116 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Discover this bright3 bedroom apartment, located on the top floor in the hills of Cannet. This property offers beautiful volumes. At your entrance, yo...

Parametri

Ustvarjeno z AI

Odprt bivalni prostorTerasaRazgledNadstropje

Ostalo
Starost oglasa: 72 dni
Posodobljeno: 72 dni

Lokacija

Boulevard Carnot, Le Cannet
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

HOME HUNTS

Podobni oglasi