SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
1 700 000 €
(10 897 € / m²)
Prodaja
4
2+
156 m²
Chemin Romain, Le Cannet

spalnica4
površina156 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Located in the sought-after Les Collines area of Le Cannet, this 156 m² apartment, in perfect condition, offers absolute calm and a stunning panoramic...

Ostalo
Starost oglasa: 104 dni
Posodobljeno: 104 dni

Lokacija

Chemin Romain, Le Cannet
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Living on the Côte d'Azur

Ab Kuijer

Podobni oglasi