SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
995 000 €
(10 258 € / m²)
Prodaja
2
2+
97 m²
Route de Serra Capeou, Le Cannet

spalnica2
površina97 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Your international Côte d'Azur real estate platform invites you to discover this superb 98 m² flat, ideally located in the hills of Cannes, offering b...

Ostalo
Starost oglasa: 104 dni
Posodobljeno: 104 dni

Lokacija

Route de Serra Capeou, Le Cannet
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Living on the Côte d'Azur

Ab Kuijer

Podobni oglasi