SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
635 000 €
(6 480 € / m²)
Prodaja
4
1
98 m²
Boulevard Carnot, Le Cannet

spalnica4
površina98 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Le Cannet Quartier Dolce Farniente : Superbe appartement 4 pièces avec terrasse et jardin privatif Bienvenue dans ce magnifique appartement de 4 piè...

Ostalo
Starost oglasa: 113 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Boulevard Carnot, Le Cannet
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

l'Adresse Cannes et Le Cannet - l'Adresse Cannes - Terrimmo

Podobni oglasi