SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 700 000 €
(10 897 € / m²)
Prodaja
4
1
156 m²
Boulevard Carnot, Le Cannet

spalnica4
površina156 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

High-end apartment with panoramic terrace - Historic Le Cannet Located in the heart of historic Le Cannet, near the Old Cannet and its shops, this 15...

Ostalo
Starost oglasa: 164 dni
Posodobljeno: 88 dni

Lokacija

Boulevard Carnot, Le Cannet
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

HOME HUNTS

Podobni oglasi