SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
235 000 €
(3 983 € / m²)
Prodaja
3
1
59 m²
Rue du Docteur Roux, Le Bourget

spalnica3
površina59 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

EXCLUSIVITE L'ADRESSE - 66,21M2 SURFCACE TOTALE - 3 pieces Nous vous présentons en exclusivité cet appartement dans cette résidence sécurisée, modern...

Plinsko ogrevanje
Starost oglasa: 7 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

Rue du Docteur Roux, Le Bourget
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

l'Adresse - Pariroc - l'Adresse - Pariroc

Podobni oglasi