SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
128 000 €
(4 129 € / m²)
Prodaja
2
1
31 m²
Rue Surcouf, Le Barcarès

spalnica2
površina31 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

iad France - Stephane Abreu vous propose: LE BARCARÈS – Résidence La Pointe Vermeille – T2 rénové – Vue marina – Terrasse – Piscine – Parking sécurisé...

Parametri

Ustvarjeno z AI

TerasaRazgledOdprt bivalni prostorTuš kabinaPo prenovi

Ostalo
Starost oglasa: 86 dni
Posodobljeno: 86 dni

Lokacija

Rue Surcouf, Le Barcarès
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi