SUPA24
Dnevna soba
Terasa; razgled
Terasa; razgled
139 000 €
(3 475 € / m²)
Prodaja
2
1
40 m²
Rue Surcouf, Le Barcarès

spalnica2
površina40 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Rémi Perez vous propose: Nouveauté, Le Barcarès secteur de la presqu’île !Appartement T2 de 40m² habitables, situé en rez-de-chaussée de ...

Ostalo
Starost oglasa: 93 dni
Posodobljeno: 71 dni

Lokacija

Rue Surcouf, Le Barcarès
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi