SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
119 000 €
(4 577 € / m²)
Prodaja
2
1
26 m²
Rue Surcouf, Le Barcarès

spalnica2
površina26 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

iad France - Romain Roland (06 82 72 90 80) vous propose : – Appartement T2 rénové avec terrasse – La CoudalèreSitué au 1er étage d’une résidence pris...

Ostalo
Starost oglasa: 111 dni
Posodobljeno: 23 dni

Lokacija

Rue Surcouf, Le Barcarès
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi