SUPA24
275 500 €
(5 989 € / m²)
Prodaja
2
1
46 m²
Chemin de la 3ème écluse, Lattes

spalnica2
površina46 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

iad France - Sophie Zimmermann (06 88 18 21 31) vous propose : RÉSIDENCE SENIOR LATTES PROCHES TOUTES COMMODITÉS ET TRAMWAY LIGNE 3 - APPARTEMENT DEUX...

Ostalo
Starost oglasa: 491 dni
Posodobljeno: 490 dni

Lokacija

Chemin de la 3ème écluse, Lattes
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi