SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
890 000 €
(7 607 € / m²)
Prodaja
4
1
117 m²
Chemin de la 3ème écluse, Lattes

spalnica4
površina117 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Appartement d’Exception F4 117 m2 LattesSitué au sein d’une résidence de standing avec piscine, pool house et ascenseur, cet appartement F4 de 1...

Plinsko ogrevanje
Starost oglasa: 1 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Chemin de la 3ème écluse, Lattes
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Agence Du Courreau

Podobni oglasi