SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
459 000 €
(5 400 € / m²)
Prodaja
4
1
85 m²
Chemin de la 3ème écluse, Lattes

spalnica4
površina85 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

-EXCLUSIVITE LATTES CENTRE- LUMINEUX T4 DE 85M2, 1ER ETAGE AVEC ASCENSEUR, 3 BELLES CHAMBRES, GRANDE TERRASSE DE 30M2, CLIMATISATION REVERSIBLE, DOUBL...

Ostalo
Starost oglasa: 26 dni
Posodobljeno: 17 dni

Lokacija

Chemin de la 3ème écluse, Lattes
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Axe Immobilier - Lattes

Podobni oglasi