SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Kuhinja; kuhinjski aparati, naravna svetloba, sodoben slog
412 000 €
(5 568 € / m²)
Prodaja
3
1
74 m²
Chemin de la 3ème écluse, Lattes

spalnica3
površina74 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

EXCLUSIF ! LATTES PORT ARIANE APPARTEMENT T3 D'EXCEPTION DE 74M2 avec LOGGIA CHAUFEE DE 14M2, AVEC PARKING PRIVE ET GRAND CELLIER FACE AU PORT 1ERE ...

Ostalo
Starost oglasa: 78 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

Chemin de la 3ème écluse, Lattes
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Axe Immobilier - Lattes

Podobni oglasi