SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
363 900 €
(5 776 € / m²)
Prodaja
3
1
63 m²
Chemin de la 3ème écluse, Lattes

spalnica3
površina63 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

iad France - Donyphan Brule (06 43 89 96 54) vous propose : KEROS – Un art de vivre entre nature et modernité à Lattes BoirarguesAu cOEur de Boirargue...

Ostalo
Starost oglasa: 224 dni
Posodobljeno: 150 dni

Lokacija

Chemin de la 3ème écluse, Lattes
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi