SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
940 000 €
(10 000 € / m²)
Prodaja
3
1
94 m²
Avenue de la Forêt, La Teste-de-Buch

spalnica3
površina94 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

LE PYLA-SUR-MER, ideal for investors (Para-Hôtellerie) OYANA Residence, ideally located at the foot of the Dune of Pilat and near the famous 5-star ho...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Avenue de la Forêt, La Teste-de-Buch
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

LUXURY PROPERTIES

Podobni oglasi