SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
284 000 €
(3 463 € / m²)
Prodaja
3
1
82 m²
La Teste-de-Buch

spalnica3
površina82 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Audrey Guilloteaux vous propose: Imaginez : duplex lumineux à 200m de la gare et du port. Marché, commerces, tout à pied. Charme de l'anc...

Ostalo
Starost oglasa: 158 dni
Posodobljeno: 23 dni

Lokacija

La Teste-de-Buch
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi