SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
279 000 €
(4 164 € / m²)
Prodaja
3
1
67 m²
Rue de la Forêt, La Rochette

spalnica3
površina67 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Cet appartement de 3 pièces d'environ 68,65 m2 se situe au 2e étage d'un immeuble récent avec ascenseur, dans une copropriété à La Rochette. Construit...

Plinsko ogrevanje
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Rue de la Forêt, La Rochette
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ZEFIR IMMOBILIER

Podobni oglasi