SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
149 000 €
(5 960 € / m²)
Prodaja
1
1
25 m²
Rue du Stade, La Rochelle

spalnica1
površina25 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Guillaume Delaplanche vous propose: À moins de 10 minutes à pied de la gare, dans une copropriété récente (2013) et au calme, découvrez c...

Ostalo
Starost oglasa: 10 dni
Posodobljeno: 10 dni

Lokacija

Rue du Stade, La Rochelle
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi