SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
214 000 €
(5 487 € / m²)
Prodaja
2
1
39 m²
Rue du Stade, La Rochelle

spalnica2
površina39 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

iad France - Alexandre Lehmann vous propose: Nouveau en Exclusivité quartier Saint-Elois à La Rochelle ! - Au dernier étage avec ascenseur, ce T2 réno...

Ostalo
Starost oglasa: 32 dni
Posodobljeno: 31 dni

Lokacija

Rue du Stade, La Rochelle
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi