SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
196 000 €
(2 649 € / m²)
Prodaja
4
1
74 m²
Rue du Stade, La Rochelle

spalnica4
površina74 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Mathieu Larus vous propose: Appartement de 74 m² au 3ᵉ étage d’un immeuble de 4 étages sans ascenseur.(Secteur de Mireuil)Entièrement ref...

Ostalo
Starost oglasa: 70 dni
Posodobljeno: 70 dni

Lokacija

Rue du Stade, La Rochelle
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi