SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Kuhinja; kuhinjski aparati, lesena tla, naravna svetloba, sodoben slog
199 500 €
(3 627 € / m²)
Prodaja
3
1
55 m²
Rue du Stade, La Rochelle

spalnica3
površina55 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Marion Mostefa-Sba vous propose: La Rochelle – Secteur Le P’tit Marseille – T3 à rénover avec garage et cave – 199 500 € Situé à La Roche...

Ostalo
Starost oglasa: 85 dni
Posodobljeno: 11 dni

Lokacija

Rue du Stade, La Rochelle
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi