SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
262 500 €
(4 303 € / m²)
Prodaja
3
1
61 m²
Rue du Stade, La Rochelle

spalnica3
površina61 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

En entrée de ville, à quelques minutes du centre, nous vous proposons ce joli type 3 situé dans une résidence récente avec ascenseur. Il comprend une ...

Plinsko ogrevanje
Starost oglasa: 99 dni
Posodobljeno: 50 dni

Lokacija

Rue du Stade, La Rochelle
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Demougin Transactions

Podobni oglasi