SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
590 000 €
(5 175 € / m²)
Prodaja
4
1
114 m²
Rue du Stade, La Rochelle

spalnica4
površina114 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Valérie BENATAR vous propose: Bien rare à proximité à pied de l'hôtel de ville, du vieux port de La Rochelle et des commerces, très agréa...

Parametri

Ustvarjeno z AI

Po prenoviLočeni wcLeseni podVisoki stropi

Ostalo
Starost oglasa: 120 dni
Posodobljeno: 16 dni

Lokacija

Rue du Stade, La Rochelle
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi