SUPA24
Kuhinja; kuhinjski aparati, lesena tla, naravna svetloba, sodoben slog, po prenovi
Dnevna soba
Dnevna soba
218 400 €
(6 424 € / m²)
Prodaja
2
1
34 m²
Rue du Stade, La Rochelle

spalnica2
površina34 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Quartier LA ROCHELLE-LES MINIMES, appartement récent, dans une résidence sécurisée et offrant de nombreux services. Il se compose d'une pièce de vie ...

Električno
Starost oglasa: 140 dni
Posodobljeno: 78 dni

Lokacija

Rue du Stade, La Rochelle
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

l'Adresse La Rochelle - Royale - l'Adresse La Rochelle - Royale

Podobni oglasi