SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
328 000 €
(5 467 € / m²)
Prodaja
3
1
60 m²
Rue du Stade, La Rochelle

spalnica3
površina60 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

iad France - Corinne ESSERTEAU vous propose: RARE À LA ROCHELLE – Appartement 3 pièces avec grande terrasse et jardin, Le tout à piedÀ seulement 10 mi...

Ostalo
Starost oglasa: 249 dni
Posodobljeno: 47 dni

Lokacija

Rue du Stade, La Rochelle
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi